Formy płatności

Za zamówienie w naszym sklepie możesz obecnie zapłacić na 2 sposoby:

- za pośrednictwem szybkich płatności i systemu Przelewy24, 
- tradycyjnym przelewem

Przelewy24 - płatność po złożeniu zamówienia przelewem elektronicznym (aktualnie brak możliwości płatności z wykorzystaniem karty kredytowej). Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na stronę naszego providera płatności, na której wskażesz swój bank. Nie musisz kopiować danych do przelewu, ani kwoty – system automatycznie uzupełni wszystkie potrzebne dane. Wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości internetowej i potwierdzisz płatność. Księgowanie trwa zazwyczaj kilka minut. Dzięki temu od razu otrzymujemy informację o wykonaniu przez Ciebie przelewu i nie czekamy na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie. 
Transakcje za pośrednictwem Przelewy24 są całkowicie bezpieczne. System Przelewy24 wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji
Przelew tradycyjny - płatność po złożeniu zamówienia. Dane do przelewu wraz z numerem konta znajdziesz poniżej:
Nazwa firmy: Karol Piwowarczyk FHU Selkar
Adres: ul. Zakątek 3/21, 30-076 Kraków
Nr konta: 74 1950 0001 2006 0005 3736 0001 (Idea Bank S.A.)
Pamiętaj, aby w tytule przelewu koniecznie wpisać numer zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie.