O Bokinabo

Bokinabo to księgarnia internetowa, którą tworzy różnorodny zespół począwszy od pasjonatów literatury, doświadczonych księgarzy aż po specjalistów do spraw sprzedaży.

Pomysł zrodził się po latach obserwacji rynku książki, w którym czynnie uczestniczymy jako klienci, zarówno księgarni stacjonarnych jak i internetowych. Brakowało nam w sferze Internetu miejsca, które łączy nowoczesne kanały promocji książek z fachową obsługą księgarską, która wyróżnia wiele księgarni stacjonarnych. W Bokinabo te dwie przestrzenie przenikają się, pomagamy odnaleźć się w gąszczu nowości jak i wartościowych tytułów wydanych kilka miesięcy wcześniej. Wierzymy że dla naszego klienta oprócz atrakcyjnej ceny produktu równie istotna jest jakość obsługi i spersonalizowane doradztwo w doborze interesujących książek.

Dla wszystkich naszych klientów, którzy chcieliby być na bieżąco z interesującymi publikacjami, a nie mają czasu ich wyszukiwać, przygotowaliśmy box książkowy - bokinabox. Bokinabox to nie identyczne niespodzianki dla wielu, ale przemyślany i spersonalizowany wybór, który ma trafić w gusta naszych klientów.

W pewnym stopniu przyświeca nam idealizm, bo nie zrażamy się pesymistycznymi wynikami badań poziomu czytelnictwa w naszym kraju. Wprost przeciwnie, jesteśmy przekonani że czytanie książek może być promowane tylko przez osoby autentycznie „zakochane w książkach”, a takich nie brakuje w naszym zespole.