Opcje i koszty dostaw

Składając u nas zamówienie, możesz wybrać jedną z poniższych form dostawy:

Paczka w Ruchu.

Czas dostawy: 2-3 dni robocze
Koszt dostawy: 6.99 zł

Odbierasz zamówienie we wcześniej wybranym kiosku Ruchu (jest ich w Polsce obecnie ponad 2000). Gdy nadamy przesyłkę, natychmiast wyślemy Ci informację o tym na podany przez Ciebie adres e-mail. W momencie gdy paczka trafi do wybranego kiosku - otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail od operatora Paczki w Ruchu z kodem odbioru niezbędnym do otrzymania przesyłki. 

Uwaga! Na odbiór zamówienia z kiosku masz 5 dni.

Paczkomaty InPost.

Czas dostawy: 2-3 dni robocze
Koszt dostawy: 9.99 zł

Odbierasz zamówienie we wcześniej wybranym Paczkomacie InPost (jest ich w Polsce obecnie ponad 2000). Gdy nadamy przesyłkę, natychmiast wyślemy Ci informację o tym na podany adres e-mail. W momencie gdy paczka trafi do wybranego Paczkomatu InPost, otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail od Paczkomatów InPost  z kodem odbioru. Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu do Paczkomatu nr telefonu komórkowego oraz otrzymanego kodu odbioru.  

Uwaga! Na odbiór zamówienia z Paczkomatu InPost masz tylko 72 godziny.

Poczta Polska - paczka pocztowa dostarczana do Twoich rąk własnych.

Czas dostawy: 2-3 dni robocze po nadaniu paczki (średnio 95% przesyłek jest dostarczanych w 2 dni)
Koszt dostawy: 12,50 zł

Podczas składania zamówienia podajesz adres, na który ma zostać dostarczona paczka. Gdy nadamy przesyłkę, natychmiast wyślemy Ci informację o tym na podany adres e-mail. W ciągu 48h od nadania przesyłki pracownik Poczty Polskiej doręczy zamówienie na wskazany adres.